Reštaurácia s pizzériou
v príjemnom prostredí
Dolnej Krupej

Donášková služba až k vašim dverám. Jedálny lístok s ponukou pizze a a la carte menu spolu s nápojovým lístkom si môžete prelistovať v našom novom MENU. Domáca receptúra, lahodné chute a výber z jedál, ktoré potešia každého hladoša. Špeciálne jesenné menu, ktoré nie len zahreje, ale i poteší na duši. Chrumkavá kačka s domácimi lokšami, či iné jesenné špeciality vás čakajú v našej Sezónnej ponuke jedál.

V našej reštaurácii si pochutnáte na vynikajúcom podomácky pripravenom jedle. Počas celého týždňa máme rozohriatu pec. Zastavte sa u nás a vychutnajte si skvelú, na dreve pripravenú dolnokrupanskú pizzu. Prípravou a ingredienciami sme sa inšpirovali v Taliansku, ale tajná dolnokrupanská prísada dodáva ten správny šmrnc. Ďalej vás potešímetradičnou slovenskou kuchyňou, kde nesmie chýbať silná cesnačka, bryndzové halušky, či chutný rezeň cez pol taniera. V našom jedálnom lístku sa nachádzajú aj špeciality šéfkuchára. Ani vegetariáni od nás neodídu s prázdnym bruchom. V a la carte ponuke sa nachádzajú bezmäsité jedlá a po dohode s personálom vieme pripraviť špeciálne menu, ktoré berie ohľad na hostí s rôznymi potravinovými intoleranciami. Myslíme aj na našich najmenších. Detičky sa potešia chutnému menu, ktoré sa skladá z najpopulárnejších detských jedál. Sladká bodka na záver a chutná kávička je u nás samozrejmosť.

ŠPECIÁLNA PONUKA: Rodinná oslava, firemné posedenie, či iná príjemná spoločenská udalosť sa nezadržateľne blíží a vy máte ešte veľa iných povinností? UVARÍME HOSTINU ZA VÁS. Stačí, ak sa nám ozvete deň vopred a na sekundu presne budete mať u vás doma alebo vo firme vynikajúce pohostenie pre každého pozvaného. Na nás sa môžete spoľahnúť.

Tak dobrú chuť!

Čapujeme

Po – Pia: 12:00 – 20:00 So: 12:00 – 20:00 Ne: 12:00 – 20:00 Obsadenosť: 30 miest

overene

Hore