Reštaurácia s pizzériou
v príjemnom prostredí
Dolnej Krupej

Donášková služba až k vašim dverám. Jedálny lístok s ponukou pizze a a la carte menu spolu s nápojovým lístkom si môžete prelistovať v našom novom MENU. Domáca receptúra, lahodné chute a výber z jedál, ktoré potešia každého hladoša. Špeciálne jesenné menu, ktoré nie len zahreje, ale i poteší na duši. Chrumkavá kačka s domácimi lokšami, či iné jesenné špeciality vás čakajú v našej Sezónnej ponuke jedál.

Objednávky: 033 55 77 330
PONDELOK – NEDEĽA od 12:00 do 21:00 hod
Donášková služba k Vám domov.
ROZVOZ:
Dolná Krupá – ZADARMO
Horná Krupá,  Potôčky – 1,00 €
Naháč, Trnava – Kopánka (Pekné pole) –  1,50 € – min. objednávka 15 €
Horné a Dolné Dubové 2,00 € – min. objednávka 20 €

V našej reštaurácii si pochutnáte na vynikajúcom podomácky pripravenom jedle. Potešíme vás tradičnou slovenskou kuchyňou, kde nesmie chýbať silná cesnačka, bryndzové halušky, či chutný rezeň cez pol taniera. V našom jedálnom lístku sa nachádzajú aj špeciality šéfkuchára. Ani vegetariáni od nás neodídu s prázdnym bruchom. V a la carte ponuke sa nachádzajú bezmäsité jedlá a po dohode s personálom vieme pripraviť špeciálne menu, ktoré berie ohľad na hostí s rôznymi potravinovými intoleranciami. Myslíme aj na našich najmenších. Detičky sa potešia chutnému menu, ktoré sa skladá z najpopulárnejších detských jedál. Sladká bodka na záver a chutná kávička je u nás samozrejmosť.

ŠPECIÁLNA TÝŽDENNÁ PONUKA: Počas celého týždňa máme rozohriatu pec. Zastavte sa u nás a vychutnajte si skvelú, na dreve pripravenú dolnokrupanskú pizzu. Prípravou a ingredienciami sme sa inšpirovali v Taliansku, ale tajná dolnokrupanská prísada dodáva ten správny šmrnc.

Tak dobrú chuť!

Čapujeme

Po – Pia: 12:00 – 20:00 So: 12:00 – 20:00 Ne: 12:00 – 20:00 Obsadenosť: 30 miest

overene

Hore