Milí hostia, sme veľmi radi, že ste prišli na našu webovú stránku. Ak hľadáte príjemný rodinný penzión v tichom prostredí, kde na vás čaká pokojná atmosféra, krásna príroda a v neposlednom rade vynikajúce jedlo, ste na správnej adrese. V našom AgroPenzióne 7 divov máme k dispozícii 5 izieb s celkovou kapacitou 12 osôb a KOLIBU pre 6 osôb v letných mesiacoch. Všetky izby sú vybavené pohodlnými manželskými posteľami. V našej najväčšej izbe sa nachádzajú až 2 manželské postele. Pre najmenších máme nachystanú bezpečnú detskú postieľku, ktorá vás po dohode s našim personálom bude čakať na izbe. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu 7divov@7divov.sk alebo na telefónnom čísle
 +421 33 55 77 330

Tešíme sa na vašu návštevu. Do skorého videnia :).


Ubytovanie ocenené Booking Awards 2023

Agropenzión 7 divov získal druhý krát prestížne ocenenie Booking.com traveller Review Awards za rok 2022 a 2023 s celkovým hodnotením 9.8 z 10.
Ďakujeme naším zákazníkom za skvelú spätnú väzbu a veríme, že sa vám u nás páčilo.

Izba Family - č.1

32 m² Súkromná kúpeľňa s vaňou Bezplatné Wi-Fi Bezplatné parkovanie

Potešte svoju manželku, manžela a deti výletom do nášho AgroPenzióna 7 divov. Čaká vás krásna rodinná izba s dvomi veľkými manželskými posteľami King size 200×180 cm a možnosťou detskej postieľky. V pokojnej obci Dolná Krupá si celá rodinka spoločne oddýchnete a strávite čas so svojimi najbližšími. Vaše deti poteší veľké detské ihrisko priamo v areáli nášho agropenziónu a malá rodinná ZOO so vtáčikmi. Vy ich môžete sledovať z terasy s vynikajúcou kávičkou a dezertom. O voľnočasové aktivity nebudete mať núdzu. V našej obci sa nachádza 7 divov, ktoré môžete spoločne objavovať. O aktívny oddych sa postará rozmanitá príroda okolitých kopcov. Po celom dni sa môžete dosýta najesť v našej reštaurácii, dopriať si relax v privátnom welness svete a nakoniec sa o ničím nerušené chvíle postará naša komfortne zariadená rodinná izba.

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.

Neskorší check out 10 € /hod.

Cez víkend rezervácia min 2 noci

CENA IZBY PRE 1 OSOBA: 60EUR/NOC

                          2 OSOBY: 70EUR/NOC

                          3 OSOBY: 90EUR/NOC

                          4 OSOBY: 100 EUR/NOC

10 eur/detská postieľka

Raňajky10 € / osoba
Rezervácia

Izba Štandart - č. 2

Vitajte v našej štandardnej izbe, vašej bráne do sveta pokoja a luxusu!

Plánujete pracovný výlet a túžite po oddychu v kľude len kúsok od mesta Trnava? 

Naša Business izba vám prináša ten najlepší komfort a relax, aký si zaslúžite. Po náročnom dni vás privíta priestor, ktorý bude zrkadliť váš duch a dušu. S vlastným sociálnym zariadením a kráľovskou posteľou, ktorá láka na sladké sny, vám garantujeme nezabudnuteľný pobyt.

Výhľad na pokojné dolnokrupanské prostredie vám dopraje príjemné uvoľnenie bez rušivých elementov dedinského ruchu. Žiadny nočný zhon a to Vám isto zaručí nezabudnuteľnú atmosféru, v ktorej sa môžete úplne oddať relaxu a pohode.

✔ Priestorný interiér, ktorý urobí z vášho pobytu senzáciu. 

✔ Vlastné sociálne zariadenie, pre maximálny komfort a súkromie. 

✔ Kráľovská posteľ, ktorá pozve na sladké sny.

Nezmeškajte túto príležitosť na dokonalé oddychové útočisko. Nezaváhajte a rezervujte si svoj pokojný únik ešte dnes!

Cez víkend rezervácia min 2 noci

CENA IZBY PRE 1 OSOBA: 45UR/NOC

                           2 OSOBY: 60 EUR/NOC

10 eur/detská postieľka

Raňajky10 € / osoba
Raňajky10 € / osoba
Rezervácia

Izba Business - č. 3

21 m² Súkromná kúpeľňa Bezplatné Wi-Fi Bezplatné parkovanie

Plánujete pracovný výlet a radi by ste sa ubytovali v pokojnom prostredí len kúsok od mestského ruchu? V našej Business izbe nájdete svoju oázu pokoja. Po náročnom dni vás privíta priestranná izba s vlastným sociálnym zariadením a veľká manželská posteľ, ktorá vás lusknutím prsta presunie do ríše snov. V pokojnom dolnokrupanskom prostredí vás nebude rušiť hluk rušnej ulice či nočný život.

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 do 21:00 hod.

Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.

Cez víkend rezervácia min 2 noci

Neskorší check out 10 € /hod

CENA IZBY PRE 1 OSOBA: 45UR/NOC

                           2 OSOBY: 60 EUR/NOC

10 eur/detská postieľka

Raňajky10 € / osoba
Rezervácia

Izba Deluxe s terasou - č. 4

22 m² Súkromná kúpeľňa Terasa Bezplatné Wi-Fi

Luxusne zariadená priestranná izba sa teší na klientelu, ktorá vyhľadáva nadštandardné ubytovanie. Vďaka svojej priestrannosti patrí izba Deluxe k najvyhľadávanejších ubytovacím priestorom nášho AgroPenziónu 7 divov. V krásnom dolnokrupanskom prostredí sme pre vás pripravili prvotriednu izbu, v ktorej vás nebude nič rušiť. Ponúkame vám moderne zariadenú izbu s veľkou manželstvou posteľou King size 200x180 cm s možnosťou prísteľky. Ideálne miesto na predĺžený víkend, či odpočinok počas pracovného týždňa. V okolí penziónu je možnosť objavovať prírodné krásy alebo spoznať 7 dolnokrupanských divov. Komfort a zábava počas ubytovania je samozrejmosť. 

Z izby vykročte na slnečnú terasu a užívajte pokoj a kľud vidieka

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.  

Cez víkend rezervácia min 2 noci                   

Neskorší check out 10 € /hod.

CENA IZBY PRE 1 OSOBA: 55 EUR/NOC

                          2 OSOBY: 70 EUR/NOC

PRÍSTEĽKA:  20 eur/os   

Raňajky10 € / osoba
Rezervácia

Izba Romantic - č. 5

27 m² Súkromná kúpeľňa Výhľad do záhrady Bezplatné Wi-Fi

Čas len pre seba. Vo dvojici. Strávte spoločné ničím a nikým nerušené romantické chvíle so svojou milou polovičkou v našom AgroPenzione 7 divov. V obci Dolná Krupá uniknete od každodenných povinností a užijete si spoločne strávený čas. V reštaurácii pre vás radi pripravíme romantickú večeru pri sviečkach. Naša izba Romantic je pre spoločné partnerské chvíle ako stvorené. V kúpelni sa nachádza veľký sprchový kút, v ktorom si môžete dopriať spoločný horúci kúpeľ. Potrebujete sviečky, šampanské a jahody? Stačí povedať. Náš personál sa postará o to, aby sme splnili všetky romantické požiadavky. Po príjemne strávenom večery sa môžete tešiť na komfortnú King size 200x180 cm manželskú posteľ. Vyspíte sa doružova s veľkou dávkou energie na ďalší deň. 

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.        

Cez víkend rezervácia min 2 noci                                     

Neskorší check out 10 € /hod.

CENA IZBY PRE  1 OSOBA: 50 EUR/NOC

                          2 OSOBY: 65 EUR/NOC

Raňajky10 € / osoba
Rezervácia

Koliba - 6 osôb

Rozprávkový pobyt čaká na vás v našej drevenej kolibe v srdci záhradného areálu Agropenziónu!

V kolibe pre 6 osôb zažijete neopakovateľný zážitok v starobylej atmosfére. Na prízemí vás privíta útulná spoločenská miestnosť s pieckou, kde si môžete oddýchnuť a podeliť sa o príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi. Prespať môžete na rozťahovacom gauči. Sociálne zariadenie s WC a sprchou je samozrejmosťou, aby bol váš pobyt čo najkomfortnejší.

Na poschodí vás čakajú 2 veľké manželské postele a jedna jednolôžková posteľ, aby ste mali dostatok priestoru na oddych po náročnom dni. Wifi je k dispozícii úplne zadarmo, aby ste mohli zostať spojení so svetom aj v tejto idylickej oáze pokoja.

Užite si relax na terase s posedením a nechajte sa unášať atmosférou starobylého domova. V areáli Agropenziónu nechýbajú ani ďalšie možnosti oddychu a pohody - reštaurácia, pizzéria, súkromné wellness a terasy na rannú kávičku sú len krok od vás.

Preneste sa do čias pokoja, kľudu a trpezlivosti v tejto 200-ročnej kolibe, kde sa vaše sny stanú skutočnosťou. Tešíme sa na vašu návštevu!

Rezervácia min 2 noci

Koliba sa prenajíma: 

                          2 osoby:  110 EUR/NOC

                          3 osoby:  150 EUR/NOC

                          4 osoby:  160 EUR/NOC

                          5 osôb:    175 EUR/NOC

                          6 osôb:    180 EUR/NOC

10 eur/detská postieľka

Rezervácia