Súkromný wellness

Hlboký nádych, hlboký výdych. Vitajte v našom Wellness svete AgroPenzióna 7 divov. Len 10 minút od Trnavy sme vybudovali privátny oddychový raj, kde ponúkame profesionálne služby v príjemnom prostredí. V našich wellness priestoroch si oddýchnete po náročnom pracovnom dni a svoje telo i dušu zrelaxujete dosýta. O pokojnú a tichú atmosféru sa postará náš personál. V príjemnom prostredí si užijete romantické chvíle so svojim partnerom, či oddych s priateľmi.

Cenník

Ubytovaní hostia Verejnosť
2 osoby 30 € / 2 hod 50 € / 2 hod
Ďaľšia osoba (max. 4 osôb) +15 € +15 €
Každých 30 min. navyše +10 € / osoba +10 € / osoba
Dieťa do 6 rokov Zadarmo

Rezervácia

Celková cena: 50 Euro

Vírivka/jacuzzi

Vychutnajte si blahodárne účinky hydroterapie v našej vírivke. Teplo, voda a tlak v ideálnych hodnotách blahodárne prospieva na ľudský organizmus. Vírivka má pozitívny vplyv na emocionálne odbúranie stresu, zmierňuje bolesť nahámaných kĺbov a svalov, poskytuje úľavu pri artritíde, rieši problémy s nespavosťou a poskytuje dokonalé celotelové uvoľnenie. 

Kúpeľné & wellness centrum

V našom AgroPenzióne 7 divov poskytujeme privátne wellness centrum pre max. 6 ľudí. Vďaka menším komfortným priestorom môžeme zažiť skvelý oddych so svojimi blízkymi, či priateľmi. Počas celej doby je k dispozícii personál, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť. Nezabudnite dodržiavať pitný režim. Vitamíny a minerály doplníte malým občerstvením v podobe misky čerstvého ovocia.

Tešíme sa na vašu návštevu! 

* V PRÍPADE NEDOSTAVENIA SA PENIAZE NEVRACAJÚ. 

* INÝ TERMÍN SI TREBA ZNOVU REZERVOVAŤ A ZAPLATIŤ.

V cene máte  k dispozícii:

- fínska sauna, hydromasážna vaňa (vírivka)

- relaxačné lehátka, saunovacia osuška, veľká osuška, malý uterák

- papuče, kozmetika, sušič vlasov, pitný režim, ovocie, relax hudba, hviezdna obloha, sviečky.


Fínska sauna

Fínska sauna je najvyhľadávanejšou saunou na svete. O jej pozitívnych účinkoch sa hovorí na každom kroku. Hlavnými benefitmi fínskej sauny je predovšetkým vyplavovania škodlivých látok a nečistôt z kože a pleti. Vďaka vysokej teplote sa zvyšuje prekrvenie. Svaly a kĺby sa stanú pohyblivejšie a naše cievy elastickejšie. Saunovanie odbúrava stres a telo sa zbavuje únavy. Fínska sauna patrí k najlepších otužovacím prostriedkom, vďaka čomu je naša imunita silnejšia a odolná voči bacilom v ovzduší.