Záhrada s ihriskom

Rezervujte na tel. čísle:
+421 33 55 77 330

Informácie

Naša záhrada, je mieste, kde si môžete oddýchnuť a zabaviť sa bez starostí! Zázemie s ihriskom je ideálnym miestom pre rodinné výlety, firemné akcie alebo jednoducho pre relaxáciu v prírode.

Pripravili sme pre vás širokú škálu atrakcií, aby sme vám zabezpečili nezabudnuteľný zážitok. Objednajte si skákací hrad a nechajte deti si užiť bezstarostnú zábavu. Pre futbalových nadšencov máme pripravené trávnaté futbalové ihrisko, kde si môžete zahrať s priateľmi alebo rodinou.

Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete si posedieť v našom altánku pri kolibe a vychutnať si pokojnú atmosféru. Pre milovníkov grilovania máme ohnisko na opekanie, kde Vám vieme zabezpečiť špeciality na oheň.

Aby ste sa cítili pohodlne, poskytujeme lehátka, lavičky a slnečníky, ktoré vám umožnia relaxovať a užívať si slnečné lúče.

Nechajte Vašu akciu na starosti nám a vy si môžete oddýchnuť a užívať si čas so svojimi blízkymi. Prenajmite si našu záhradu s ihriskom v Agropenzióne a zažite nezabudnuteľné chvíle plné zábavy a relaxu.

Vaše deti poteší veľké detské ihrisko priamo v areáli nášho agropenziónu a malá rodinná ZOO so vtáčikmi. Vy ich môžete sledovať z terasy s vynikajúcou kávičkou a dezertom.  Tešíme sa na vás!"

Rezervácia